4 відгуків
+380 (67) 233-72-72
Семіпласт - магазин оздоблювальних матеріалів для дому

Водостічна система RainWay, Bryza

Запорукою ефективного відводу опадів є надійна і якісна водостічна система. Також вона захищає покрівлю та фасад від негативного впливу вологи. Це вірне рішення на шляху збереження естетичності будівлі. Придбати конструкції можна на сайті інтернет-магазину Семіпласт за приємною вартістю. Тут представлені водостічні системи RainWay (Україна) та Bryza (Польща), які чудово зарекомендували себе на українському ринку. Пластикові вироби не потребують додаткового догляду і не вимагають витрат на ремонт. Завдяки ряду переваг, вироби користуються популярністю багато років.
Особливості водостічних систем RainWay (Україна)
Надійна водостічна система RainWay в Україні зарекомендувала себе на ринку з високим рівнем якості і відмінними експлуатаційними характеристиками. Вартість товарів, представлених в нашому каталозі, істотно нижче, ніж у конкурентів, оскільки ведеться пряма співпраця з виробниками. Всі елементи виконані з міцного ПВХ, який не поступається виробам з алюмінію. Стійкість до вигорання дозволяє деталям залишатися яскравими і насиченими довгі роки. Враховуючи легкість конструкції, вона не надає навантаження на покрівлю, а колірна палітра дозволить підібрати варіант, згідно з екстер'єром фасаду.
Переваги водостічних систем Bryza (Польща) із пластику
У порівнянні з металевими аналогами водостічні системи з пластику Bryza (Польща) є досконалими. Одним з головних переваг вважається легкість конструкції, що знижує навантаження на фасад та покрівлю. Особлива еластичність елементів робить їх невразливими при намерзанні льоду і снігу взимку. Труба після механічного впливу відновлює свою форму. Матеріал не боїться атмосферних впливів, температурних перепадів і навантажень різного характеру. Він не схильний до корозії, а чотири розміри системи дозволять виконати монтаж для будь-якого типу покрівлі. Всі елементи з'єднуються між собою гумовими ущільнювачами, що дозволяє рухатися деталям під час теплового розширення.
Звернувшись на наш сайт, можна скористатися унікальними пропозиціями з приємними знижками. Досвідчені консультанти допоможуть визначитися з вибором і задовольнять запити клієнта в повній мірі. У найкоротші терміни можна провести монтаж водостічної системи і надати будівлі завершеного вигляду. А оперативна доставка не змусить довго чекати замовлення і виконати роботи в термін.
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner